تیرانا ، “15 فرضیه برای تاریخ هنر”

[ad_1]

2020-12-18


تیرانا ،


مائسی

موسسه فرهنگی ایتالیا در تیرانا RADIO MI ، رادیوی وب دو زبانه به زبان های ایتالیایی و آلبانیایی را برای تاریخ هنر سفارش داده است. این ابتکار با عنوان “15 فرضیه برای تاریخ هنر” توسط منتقد هنری لوكرزیا لونگوباردی تهیه شده و هدف آن پانزده اثر شاخص تولید شده بین سال های 2010 و 2020 است.

هدف این برنامه این است که بتواند نقشه ای از زیرک ترین هنرمندان ایتالیایی دهه گذشته را جمع آوری کند. هر ضبط در مورد یک هنرمند و تحقیقات زیبایی شناختی او ، با تمرکز بر اثری که به عنوان نشان تولید او تعریف شده است ، صحبت خواهد کرد.

این برنامه – که از 9 دسامبر آغاز شده و تا 31 مارس 2021 ادامه خواهد داشت – هر چهارشنبه از ساعت 16:00 و 20:00 از پخش خواهد شد www.radiomi.al.

برای گوش دادن به قسمت اول ، روی تصویر کلیک کنید

هنر آلبانی

لوکرزیا لونگوباردی او از آکادمی هنرهای زیبا در ناپل با رساله ای درباره دیدگاه های فلسفی زندگی فارغ التحصیل شد. او به عنوان کیوریتور مستقل کار می کند و با بنیاد مورا همکاری می کند. در مرکز تحقیقات او مفهوم فضا قرار دارد ، که از منظر صمیمی ، اجتماعی و اجتماعی به عنوان یک شرایط وجودی تحلیل می شود. چشم اندازی که امکان کاوش مداوم در چندین سطح از مکانیزم های زندگی را فراهم می کند ، تا پیچیده ترین تحولات منظره به عنوان طراحی اجتماعی. وی مدیر هنری پروژه ای از آژانس ملی اموال مصادره شده بوده و در مورد نقش هنر در جامعه سخنرانی کرده است. او برای مجلات تجاری از جمله Art Tribune و Opera Viva می نویسد.


[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts