روز ایتالیایی در کالج دفاعی ناتو

[ad_1]

امروز ، 27 سپتامبر 2021 ، ارشد 139 در اولین روز مطالعه میدانی I در کالج دفاعی ناتو شرکت کرد.

ژنرال لوچیانو پورتولانو ، فرمانده سپاه ارتش ، فرمانده فرماندهی عملیاتی Vertice Interforze – COVI ، نماینده ستاد دفاع ، یک مهمان ویژه بود که صبح امروز توسط ژنرال الیویه ریتیمان سپاه ارتش ، فرمانده کالج دفاعی ناتو ، پذیرایی شد.

پس از امضای معمول در کتاب مهمان این است گفتگوی تجاری، دو ژنرال نقل مکان کردندحضار برای شروع جلسات یک روزه

فرمانده NDC در سخنرانی مقدماتی خود از ایتالیا به عنوان یک تشکر کرد کشور میزبان و ژنرال پورتولانو را معرفی کرد ، که سپس سخنرانی خود را ارائه کرد ، که در آن ، به لطف ژنرال ریتیمان برای فرصتی که برای افتتاح روز ایتالیایی در مطالعه میدانی I ایجاد شد ، همچنین کالج را ستایش کرد و آن را به عنوان عنصر کلیدی اتحاد آتلانتیک معرفی کرد. و یکی از مهمترین کالج های جهان در زمینه تحقیقات نظامی است که حضور آنها در ایتالیا از سال 1966 مایه افتخار نیروهای مسلح ایتالیا است.

جلسه بعدی با عنوان “ناتو: سازگاری مداوم و اولویت های ایتالیا” توسط شورای الساندرو کتانئو ، سرپرست IV برگزار شد.یا ناتو و امور استراتژیک نظامی و امنیتی وزارت امور خارجه و همکاری بین المللی ، و پس از آن جلسه پرسش و پاسخ که در آن اعضای دوره سخنرانی کردند به اختصار چند سوال جالب

پس از یک وقفه کوتاه ، جلسات با دو ارائه تفصیلی دیگر از سر گرفته شد ، اولین مورد “عناصر راهبردی و چشم اندازهای سیاست دفاعی ایتالیا” توسط دریاسالار لوکا کانتی ، ستاد دفاع ، و دوم “تعهدات ملی در زمینه استراتژیک کنونی”. ، توسط ژنرال بخش هوایی لوئیجی دل بنه ، توسط فرماندهی عملیاتی Vertice Interforze – COVI برگزار شد.

آخرین و مهمترین موضوع “چالش های تروریسم مدرن: تجربه ایتالیا” بود که توسط دکتر انجام شد. اتزیو گائتانو ، اولین مدیر پلیس ایالتی – مدیر بخش های روابط بین الملل و تضاد افراط گرایی و افراط گرایی خشونت آمیز.

سپس سه جلسه توسط a دنبال شد پنل بسیاری از پرسش ها و پاسخ های قانع کننده که به پایان رسیدروز ایتالیایی، اولین روز از مطالعه میدانی I 139.

[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts