سفارت ایتالیا میزبان سمیناری در زمینه محیط زیست است

[ad_1]

2021-09-22


ایران: سفارت ایتالیا میزبان سمیناری در زمینه محیط زیست است

 

مایسی

 

“چالش توسعه پایدار همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد و رویداد امروز حساسیت ایتالیا را نسبت به مسائل زیست محیطی تایید می کند. ما متقاعد شده ایم که تنها از طریق همکاری های دو جانبه و چند جانبه می توان استراتژی های مشترک و در نتیجه م effectiveثرتری را برای رویارویی با جبهه مشترک در برابر مسئولیت های جهانی ایجاد کرد. ” این را جوزپه پرون ، سفیر ایتالیا در ایران در سخنرانی مقدماتی خود در سمینار انتقال انرژی و محیط زیست ، که توسط سفارت ایتالیا با همکاری آژانس تجاری ایتالیا (ITA) و خانه اروپا Ambrose برگزار شد ، بیان کرد. تهران..

در سال ریاست مشترک ایتالیا در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (COP26) و ریاست گروه 20 ، این رویداد در قالب ترکیبی برگزار شد و در آن بیش از 600 شرکت ایتالیایی و ایرانی در محل اقامت سفارت شرکت کردند ، مانند دریافت پاسخ از انجمن Ambrosetti در چرنوبیل و مرور هفتمین نسخه از دیالوگ های پزشکی رومی ، نمایندگان نهادی ریاست جمهوری ایران و وزارت نیرو و چندین شخصیت برجسته از مشاغل و اندیشکده های جهانی را گرد هم آورد.

این پانل ها مبنایی برای مقایسه عمیق شیوه های خوب مرتبط در انتقال انرژی توسط دو کشور ، با توجه ویژه به موضوع کربن زدائی در هر دو بخش انرژی و ساختمان ، فراهم کردند.

تهران چرنوبیل 1


[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts