شب ضفاف

آموزش شب حجله

سکس شب حجله

شب زفاف یکی از پر استرس ترین و مضطرب ترین زمان ها برای عروس است، بعد از مراسم عروسی ، عروس نسبت به آنچه در انتظارش است احساس ترس می کند. با این حال، آماده شدن برای این شب ممکن است کمی به شما آرامش دهد. در این جا ما به شما آموزش شب حجله را خواهیم داد.

از این رو همسرتایم ترجیح داد مهم ترین نکات را برای عروس در شب عروسی به شما ارائه دهد.
1- اولین رقص: اولین رقص نباید محدود به مراسم عروسی باشد، می توانید آن را در خانه اجرا کنید، زیرا به شما کمک می کند تا از احساس تنش خلاص شوید و سعی کنید با آن صحبت کنید. شریک زندگی تان درباره ترس هایتان و آنچه در ذهنتان است، کمک می کند تا وارد یک فضای رمانتیک شوید.
2- حمام ولرم: گرفتن حمام آب گرم به شما کمک می‌کند تا از تنش خلاص شوید و می‌توانید از روغن‌های معطری استفاده کنید که به شما کمک می‌کند بوی روغن بگیرید و خلق و خوی خود را بهبود ببخشید.
3- عطرهای حسی: عطر مورد علاقه تان را پر کند و اجازه دهید از گروهی از عطرهای حسی که حاوی نت های ادویه ای و نت های چوبی هیجان انگیز هستند باشد و رایحه ای را انتخاب کنید که مناسب شما و همسرتان باشد.
4- آماده سازی اتاق خواب به صورت رمانتیک: اگر قصد دارید اولین شب خود را در هتل بگذرانید، حتما از آنها بخواهید که اتاق را به صورت رمانتیک آماده کنند.

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts