شبی که به دستاوردهای لومبارد اختصاص دارد

[ad_1]

2021-09-21


بریزبن: شبی که به دستاوردهای لومبارد اختصاص دارد


مایسی

لومباردی و کوئینزلند پس از یک رویداد شبی که توسط کنسول ایتالیا در بریزبن (کوئینزلند) سالواتوره ناپولیتانو به عنوان بخشی از ابتکار Giro d’Italia via Queensland برای ترویج گردشگری بومی و روایت داستانها و موفقیتهای ایتالیایی ها برگزار شد ، نزدیکتر هستند.

در این دیدار همکاری در زمینه های نهادی ، اقتصادی ، فرهنگی و ورزشی نیز مورد بحث قرار گرفت. و در مورد این موضوع آخر ، یک پیام ویدئویی از شهردار بورمیو ، روبرتو وولپاتو ، این فرصت را فراهم می کند که از ابتدا همکاری بین سازمان میلان-کورتینا 2026 و المپیک بریزبن در 2032 را بررسی کنیم.

همراه با فعالیتهای تبلیغاتی Salone Internazionale del Mobile در میلان و طراحی ایتالیایی ، محصولات شرکت لومبارد Calligaris و Bianchi از جمله کپی موتورسیکلت مارکو پانتانی در تور در 1999 در معرض نمایش قرار گرفت. کنسول سالواتور ناپولیتانو اعلام کرد که کوئینزلند عمومی با تمام مواد ویدئویی ، مصاحبه با اعضای جامعه و محتوای Giro d’Italia از طریق کوئینزلند.

این یکی که به لومباردی اختصاص داشت ، در واقع سومین مرحله ابتکاری بود که در ژوئن گذشته بر توسکانی تأثیر گذاشت ، به مناسبت هفتادمین سالگرد مرگ دانته علیگری و اولین ترجمه استرالیایی کمدی الهی از کوئینزلند توسط سر ساموئل گریفیت.

کوئینزلند


[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts