فارنسینا برای روز باز رم 2021 برای عموم باز می شود.

[ad_1]

مجموعه فارنسینا در 2 اکتبر برای عموم بازگشایی می شود.

به مناسبت ابتکار “روز باز روم، امکان بازدید از اتاق های اصلی Palazzo della Farnesina و مجموعه هنرهای معاصر وجود دارد در چهار شیفت ، ساعت 10.00 ، 11.00 ، 12.00 ، 15.00به

بازدید – رایگان – حدود یک ساعت و سی دقیقه طول خواهد کشید و شامل دهلیز افتخاری میزانسن و فضاهای پذیرایی است که در طبقه اول برای عموم قابل دسترسی است. به این ترتیب می توان هسته تاریخی مجموعه فارنسینا را کشف کرد ، که از جمله به هنرهای غیررسمی ، فرم 1 ، هنرهای نوری و برنامه ریزی شده ، آرت پوورا ، ترانسوانگارد ، گروه سان لورنزو اختصاص داده شده است. ما همچنین از گالری جدید اختصاص داده شده به گرافیک ، تصویرسازی و هنر خیابانی دیدن خواهیم کرد.

رزرو ، که از 18 تا 29 سپتامبر انجام می شود ، اجباری است و در وب سایت Roma Open Doors انجام شده است. به این ارتباطبه

این بازدید توسط سازماندهی خواهد شد داوطلبان روز باز و باشگاه گردشگران ایتالیابه

ما به شما یادآوری می کنیم که این مورد برای بازدید از فارنسینا صادق است ارائه کارت سبز الزامی است و خواهد بود استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی ضروری است در طول سفر دسترسی پس از تأیید یک سند هویت و اسکن QRpass (کد QR) متصل به پوستر انجام می شود ، که در ورودی تهیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً از وب سایت Open Houses دیدن کنید.

سرانجام ، در ماه نوامبر ، به عنوان بخشی از پروژه باشگاه گردشگری ایتالیا “Aperti per Voi” ، بازدید از مجموعه Farnesina از سر گرفته می شود با همکاری اعضای داوطلب TCI ، به لطف آنها از سال 2016 امکان بازدید از Palazzo della Farnesina و شاهکارهای آن وجود دارد.

مجموعه فارنسینا 2

[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts