رفتن به نوشته‌ها

ماموریت های باستان شناسی در گرجستان ، تحقیق در دمانیسی

[ad_1]

2021-09-30


ماموریت های باستان شناسی در گرجستان ، تحقیق در دمانیسی


مایسی

به عنوان بخشی از ماموریت های باستان شناسی ایتالیا در گرجستان (که توسط MAECI تأمین مالی می شود) ، تحقیقات در منطقه سایت ماقبل تاریخ دمانیسی ، که توسط یک تیم بین المللی و چندرشته ای با هماهنگی موزه ملی گرجستان در تبلیس با مشارکت فنیلو انجام شده است ، ادامه دارد. گروه علوم زمین.

تلبیس 1

حفاری های دمانیسی – ذخایر آن به حدود 1.8 میلیون سال پیش برمی گردد – قدیمی ترین شواهد مربوط به قتل انسانها در خارج از قاره آفریقا را بازگردانده است. در چارچوب این اکتشافات پر شور ، تیم تحقیقاتی ایتالیایی متعهد به مطالعه عمیق جانوران فسیلی غنی مرتبط با بقایای انسان است تا بتواند تا حد امکان محیط و اکوسیستمی را که نیاکان قدیمی ما از آنها در شکل گیری خود کمک کرده اند بازسازی کند. عادات غذایی و پویایی گروه

تبلیس 2

جزء ایتالیایی پروژه ، علاوه بر مشارکت در نتایج علمی قابل توجه در سراسر جهان (در ماه های اخیر ، انتشار مطالعه فسیلی Dmanisi Licaone واکنش قابل توجهی در رسانه های بین المللی داشته است) ، به آموزش محققان جوان پرداخته است. جنبه های پروژه ، که با موفقیت خوب نسخه 2021 “مدرسه میدان دیمانیسیا دیرینه شناسی” ، که در بین سخنرانان چندین محقق از تیم دانشگاه فلورانس دیده می شد ، اثبات شد. این تحقیقات هم در محل و هم با مطالعه مجموعه موزه های حفاری های انجام شده در سال های اخیر ، با استفاده از جدیدترین فناوری انجام می شود. به طور خاص ، اسکنرهای سه بعدی در نور ساختار یافته با وضوح مختلف در طول ماموریت امسال استفاده می شوند ، که به شما امکان می دهد سه بعدی همه داده های مربوط به یافته های مورد مطالعه را بدست آورید.

تفلیس 3


[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *