نمایشگاه تمام زنان

[ad_1]

2021-09-20


بروکسل: یک نمایشگاه تمام زنانه


مایسی

م Instituteسسه فرهنگی ایتالیایی در بروکسل نمایشگاه تمام زنان را در 21 سپتامبر افتتاح می کند. با نمایشگاه “شهر چهار ملکه” ، هنرمند کارلا چیوزانو به بروکسل باز می گردد تا چهار تریپتیک بزرگ را به نمایش بگذارد تا داستانهای بسیاری از زنان فوق العاده ای را که زندگی آنها با تاریخ شهر راونا آمیخته است روایت کند.

اینها امپراطورها گالا پلسییدیا و آمالاسونتا هستند ، در مقایسه با دو قهرمان عاشقانه مانند فرانچسکا دا ریمینی ، که توسط دانته در پنجمین سرود جهنم نمایندگی می شود ، به همراه معشوقش پائولو ، و ترزا گامبا گویچولی ، دوستدار لرد بایرون و نویسنده “Vie de Lord Byron en Italie ”، بیوگرافی به زبان فرانسوی درباره مردی که او عمیقا دوستش داشت.

نقاشی های روغنی فوق العاده واقع گرایانه ، که ملکه ها را با دقت باورنکردنی جزئیات به تصویر می کشند ، با سبکی و کنایه از “کارتون” در تقابل است ، نوعی روایت از طریق تصاویری که همیشه با تولید هنری کارلا چیوزانو همراه بوده است. کاریکاتورهای غنی از طنز ، اما همچنین جزئیات تاریخی ، رابطه ای غیرقابل پیش بینی بین شخصیت های گذشته و بازدیدکنندگان مدرن ایجاد می کنند ، لبخندی را برمی انگیزند ، اما همچنین به عمق بخشیدن و جذب عموم به شیوه ای جدید برای لذت بردن از اثر هنری دعوت می کنند.

کارلا چیوزانو ، متولد 1964 در تورین ، در میلان زندگی و کار می کند. کارگردان Mimo Kaloprest مستند مکالمات مربوط به هنر کارلا را به او اختصاص داد ، در حالی که در سال 2020 موندادوری کتاب “Carla Chiuszano. نقاشی با قلب و لبخند” را منتشر کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه کلیک کنید اینجا

بروکسل 1


[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts