پراگ ، “نظرات نویسنده در مورد ساردینیا”

[ad_1]

به ابتکار انستیتوی فرهنگی ایتالیا ، پروژه چند رشته ای «ساردینیا. جزیره عجایب “، که در سال 2021 به چندین رویداد با هدف بالا بردن تعالی جزیره در زمینه های هنری ، سینما ، ادبیات ، مردم نگاری ، باستان شناسی ، موسیقی و غذا و شراب تقسیم خواهد شد.

جلسه افتتاحیه این پروژه گسترده با هدف آشکارسازی میراث فرهنگی و منظر ساردینیا قرار است امشب ساعت 18.00 با نمایش فیلم برنده جایزه مردی که ماه را خرید (2018) ، توسط پائولو زوکا ، اولین فیلم از هفت فیلمی که نقد و بررسی سینمای معاصر ساردین را تشکیل می دهد نظرات نویسنده در مورد ساردینیا، ویرایش شده توسط روزنامه نگار و کارگردان سرجیو نایتز. این مجموعه فیلم آثار کارگردانان ساردینی را که در سالهای اخیر در سطح بین المللی خود را متمایز کرده اند ، به مخاطبان چک ارائه خواهد کرد. این نمایش ها به زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی و چک در حال حاضر به صورت رایگان در بستر موقعیت مکانی MyMovies برای جمهوری چک در دسترس خواهد بود. ارتباط.

ساردین به نظر می رسد

همانطور که آلبرتا لای ، مدیر MIC در پراگ ، اشاره کرد ، اینها “هفت فیلم از نویسندگان ساردینی است که بر روی یک عقل سلیم کار می کنند: آنها داستان هایی درباره سرزمین خود ، فرهنگ خود تعریف می کنند ، فراتر از کلیشه ها به دنبال ظاهری صادقانه و واقعی هستند. ساردینیا در سینما دیده می شود. “آثار منتخب از بتن شروع می شود تا از طریق سبک ها و رویکردهای مختلف ، از تجربی گرفته تا کلاسیک ، از کمیک تا استعاره ، اما همه متعلق به یک گروه قومی ، به جهانی باز می شود. ، به نشانه ای مردم شناختی که در انتخاب مکان ها ، در چهره شخصیت ها ، در استفاده از زبان قابل تشخیص است.

در طی بازبینی که در 3 مارس به پایان می رسد ، آنها نیز به نمایش در می آیند چیزهای رویاها (2015) توسط جانفرانکو کابیدو ، بره (2019) توسط ماریو پیرددا ، mariposas زیبا (2012) توسط سالواتوره مرئو ، آنجاکابادورا (2015) توسط Enrico Pau ، همه جا از من محافظت کن (2018) توسط Bonifacio Angius e در Rاست (2012) توسط جیووانی کلمبوس. با همکاری اتاق بازرگانی ایتالیا-چک (CAMIC) ، جمهوری پروجیتو چک ، La Pagina ، Sardegna Travel و بیسترو Ichnusa Botega.

اسآردن سرزمین عجایب بخشی از برنامه ارتقا یکپارچه VivereALL’Italiana است که توسط Farnesina در سال 2016 با همکاری MIBACT ، MIUR و سایر شرکای حوزه دیپلماسی فرهنگی تهیه شده است.

خوب به نظر می رسد

[ad_2]

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts