خرید بهترین کاندوم

انواع کاندوم در بازار ایران

انواع کاندوم

انواع کاندوم ها به عنوان یک محصول پر فروش در بازار داد و ستد می شود که باید کارکرد آنها را بدانید و تفاوت آنها را بشناسید. در این مقاله از همسر تایم به بررسی انواع مختلف کاندوم ها خواهیم پرداخت.

لاتکس

کاندوم های لاتکس به طور گسترده در دسترس هستند و گران نیستند – بنابراین برای بسیاری از زوج ها اولین انتخاب است. لاتکس در پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی بسیار قابل اعتماد است. با این حال، ممکن است پس از استفاده از کاندوم لاتکس، به دلیل حساسیت به لاتکس، تحریک (خارش، قرمزی یا بثورات پوستی) ایجاد شود.

غیر لاتکس

کاندوم های غیر لاتکس مطمئناً یک انتخاب عالی برای مردان (یا شریک زندگی آنها) با آلرژی به لاتکس است. برخی از افراد آنها را ترجیح می دهند زیرا احساس می کنند با کاندوم های لاتکس متفاوت هستند. انواع مختلفی از کاندوم های غیر لاتکس وجود دارد.

کاندوم های غیر لاتکس کاملاً به اندازه کاندوم های لاتکس مؤثر نیستند و میزان شکستگی بیشتری دارند، به این معنی که اثربخشی آنها بسیار کمی کمتر و در حدود 95٪ است.

رایج ترین ماده ای که برای کاندوم های غیر لاتکس استفاده می شود، پلی اورتان است، اما گاهی اوقات از مواد دیگری مانند پوست بره نیز استفاده می شود.

برخی افراد دریافتند که کاندوم های پوست بره نسبت به لاتکس تاثیر کمتری بر حس دارند، اما پوست بره در محافظت در برابر بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری بسیار کمتر موثر است.

جهت انتقال به سایت همسرتایم جهت خرید کاندوم کلیک کنید

 

کاندوم اسپرم کش

یک اسپرم کش اسپرم را بی حرکت کرده و از بین می برد و اغلب با کاندوم ترکیب می شود. اسپرم کش ها اگر به تنهایی استفاده شوند تا 80 درصد مؤثر هستند، اما در صورت ترکیب با کاندوم این میزان به 97 درصد افزایش می یابد. اما این مقدار بسیار کمی کمتر از استفاده از کاندوم بدون اسپرم کش است که 98 درصد موثر است. این به این دلیل است که خطر کمی آسیب رساندن اسپرم کش به لاتکس وجود دارد. یک اسپرم کش نیز ممکن است باعث تحریک شود.

روان کننده ها

استفاده از روان کننده کاندوم را راحت تر نمی کند، اما خطر شکستن یا افتادن کاندوم را کاهش می دهد زیرا خشکی واژن می تواند باعث اصطکاک شود. اگرچه همه روان کننده ها با کاندوم سازگار نیستند.

لاتکس می تواند توسط روان کننده های مبتنی بر روغن آسیب ببیند، بنابراین کاندوم نباید با محصولاتی مانند روغن بچه، روغن نارگیل، وازلین یا لوسیون بدن استفاده شود. به جای آن باید از روان کننده های مبتنی بر آب یا سیلیکون استفاده شود.

خیلی نازک

بسیاری از مردم متوجه می شوند که کاندوم های فوق نازک کاهش کمتری در احساس و لذت دارند. احتمال شکستن آنها بیشتر از سایر کاندوم ها نیست، بنابراین خطر افزایشی وجود ندارد. همه اینها باعث می شود کاندوم های فوق نازک بسیار محبوب باشند اما آنها نیز گران تر هستند.

تازگی و طعم دار

انواع مختلفی از کاندوم های تخصصی وجود دارد، از جمله کاندوم های درخشان در تاریکی، بافت دار، طعم دار و اشکال مختلف. بسیاری از کاندوم های جدید و طعم دار از لاتکس ساخته شده اند و به اندازه سایر کاندوم های لاتکس موثر هستند.

اما همه کاندوم های مخصوص برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری به اندازه کافی خوب نیستند. همیشه بسته بندی را بررسی کنید تا مطمئن شوید کاندوم تایید شده است. در غیر این صورت تنوع متفاوتی را انتخاب کنید.

 

amopA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts